Amaçlar için İletişim Sohbetleri - Görkem Gömeç

Amaçlar için İletişim Sohbetleri’nin konuğu Çevreci Geek kurucusu Görkem Gömeç olacak

Amaçlar için İletişim Sohbetleri’nin altıncısı 6 Ekim Çarşamba günü, 16:30’da gerçekleşecek. Çevreci Geek kurucusu Görkem Gömeç’i ağırlayacağımız yayınımızda yeni nesil iletişimin gücünü, iklim kriziyle mücadelede dijital mecraların önemini ve Çevreci Geek’i konuşacağız.

6 Ekim Çarşamba, 16:30’da herkesi Sürdürülebilirlik Adımları Derneği YouTube kanalına bekliyoruz.

Amaçlar için İletişim Sohbetleri Nedir?

Amaçlar için İletişim Sohbetleri, Hollanda Kraliyeti Başkonsolusluğu tarafından desteklenen Amaçlar için İletişim projesi kapsamında Sürdürülebilirlik Adımları Derneği tarafından gerçekleştirilmektedir. İletişim ve sürdürülebilirlik alanında uzmanları ağırladığımız serimizde, medya ve iletişimin Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’na ulaşmamızdaki rolü, bağımsız medya ve sürdürülebilirlik iletişimi üzerine konuklarımızla sohbet ediyoruz. Dernek Genel Sekreterimiz Doğa Tamer’in moderatörlüğünde gerçekleşen yayınlarda, konuklarımızın kendi hikayelerini dinleme fırsatı buluyor, “gelecek adına neden umutlu olmalıyız?” sorusuna birlikte yanıt arıyoruz.

Benzer Webinarlar

Amaçlar için İletişim

Sürdürülebilir Kalkınma

İş Birliği

Geleceğin Habercileri Amaçlar için İletişim Projesinde Bir Araya Geliyor…

Paylaş!

Share on twitter
Share on facebook
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on telegram
amaclar için iletişim sohbetleri Çevreci Geek

Amaçlar için İletişim Sohbetleri’nin konuğu Çevreci Geek kurucusu Görkem Gömeç olacak

Öğrenmek istediğiniz bir konu mu var? İletişime geçin...

Bu sitede yayımlanan görüşler Sürdürülebilirlik Adımları Derneği‘ne aittir. Hiçbir şekilde Hollanda Kraliyet Başkonsolosluğu‘nun resmi görüşleri olarak değerlendirilemez.