Hakkımızda

You are here:

Sürdürülebilirlik Adımları Derneği

Sürdürülebilirlik Adımları Derneği, Türkiye’de sürdürülebilirlik çalışmalarının yaygınlaştırılması, etkinleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak amacıyla faaliyet gösteren bir sivil toplum kuruluşudur.
Hands of business people pointing at computer monitor
Sürdürülebilirlik Adımları Derneği Logo 1024x1024
A closeup shot of a male wearing a leather jacket holding a globe in front of him with a blurred background
Asian little child girl playing with cardboard toy airplane handicraft isolated on blue long banner with copy space for your text, Creative with family and dreaming of flying concept

Hedeflerimiz

Sürdürülebilirlik alanında kurumlarda ve toplum hayatında gerekli dönüşümün gerçekleşmesi için projeler geliştirmeyi, eğitim ve atölye çalışmaları düzenlemeyi ve ilham veren uygulamaları paylaşmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Ortak idealler çerçevesinde çalışmalar yürüten kişi, kurum ve kuruluşlarla iş birliği içinde daha sürdürülebilir bir dünya inşa etmek. Projelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek, neler yaptığımızı görmek isterseniz web sitemizi inceleyebilirsiniz.

"Geleceğin Habercileri Amaçlar için İletişim Projesinde Bir Araya Geliyor"

İletişim Fakültesi Öğrencilerinin ve Yeni Mezunların Başvurularını Bekliyoruz…

Bu sitede yayımlanan görüşler Sürdürülebilirlik Adımları Derneği‘ne aittir. Hiçbir şekilde Hollanda Kraliyet Başkonsolosluğu‘nun resmi görüşleri olarak değerlendirilemez.